Зустріч ректора КУП НАНУ з ректором Донецького юридичного інституту

18 Квітня, 2016

Нещодавно на запрошення ректора Київського університету права НАН України, професор Юрія Бошицького, з офіційним візитом  університет відвідав  ректор Донецького юридичного інституту МВС України Віктор Бесчастний.
     В.М. Бесчастний під час візиту відвідав Наукову бібліотеку Київського університету права НАН України, де йому було презентовано книги професорсько-викладацького коллективу університету: серія Малих енциклопедій, колективні монографії, наукові збірники, збірники матеріалів конференцій, навчально-методичні матеріали та курси лекцій.
     У зв’язку з подіями на сході нашої країни Донецький юридичний інститут МВС України був переведений у місто Кривий Ріг. Було втрачено прекрасну матеріально-технічну базу, зокрема, дві бібліотеки з багатим книжковим фондом. З погляду на цю ситуацію ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький  ініціював передачу видань Київського університету права бібліотеці Донецького юридичного інституту МВС України.

В рамках зустрічі відбулось обговорення перспектив розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України та Донецького юридичного інституту: а саме: акцентовано увагу на перспективних напрямках співпраці в рамках реалізації науково-дослідних проектів, проведення спільних науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів,  тощо.