Зустріч ректора КУП НАНУ з в. о. голови Державної служби інтелектуальної власності

8 Квітня, 2017

5 квітня 2017 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулася зустріч виконуючого обов’язки Голови Антоніни Малиш та ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія Бошицького. Метою зустрічі було обговорення напрямів поглиблення двостороннього співробітництва у сфері інтелектуальної власності.

Основні акценти діалогу стосувалися питань підвищення ефективності підготовки фахівців у зазначеній галузі, спільної організації відповідних заходів освітнього та просвітницького змісту й гармонізації національного законодавства з міжнародними нормами щодо охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Крім того, було обговорено документ Всесвітньої організації інтелектуальної власності «Національний проект з політики в галузі інтелектуальної власності в університетах і наукових установах».

Прес-центр КУП НАНУ