Зустріч ректора КУП НАНУ з заступником голови – керівником апарату Закарпатської облдержадміністрації О.В. Петіком

6 Квітня, 2017

Під час робочого візиту до Ужгорода відбулася зустріч ректора, професора Ю. Бошицького з заступником голови – керівником апарату Закарпатської облдержадміністрації О. Петіком.
     На зустрічі було обговорено питання співробітництва між Київським університетом права НАН України та Закарпатською ОДА на базі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи в м. Ужгороді.
     Також ректор КУП НАНУ на запрошення О. Петіка взяв участь у роботі комісії з професійно-технічної освіти, де було обговорено питання проведення профорієнтаційної роботи для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів закладів профтехосвіти Закарпатського регіону задля забезпечення їх подальшого вибору в сфері освіти.

1)    надання практичної юридичної допомоги незахищеним верствам населення, учасникам АТО в сфері їх соціального забезпечення та трудового права, права інтелектуальної власності;
2)    проведення курсів, тренінгів, лекцій-семінарів для бажаючих з метою їх юридичного просвітництва та підвищення професійної кваліфікації тощо.
3)    надання освітніх послуг у формі дистанційного навчання в сфері підготовки фахівців за напрямами «Правознавства» та «Міжнародне право».

Прес-центр КУП НАНУ