Зустріч ректора Ю. Бошицького з колективом Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ

23 Грудня, 2015

З ініціативи ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького напередодні новорічно-різдвяних свят відбулася плідна зустріч з координатором і представниками департаментів нещодавно утвореного наукового підрозділу університету в м. Ужгород – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ.
     Координатор Центру Іван Полюжин поетапно презентував план діяльності у короткому та довгому горизонтах. Серед основного зазначалося про таке:
1)    організація авторитетної вже VIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Закарпатські правові читання» (весна 2016 року) та ювілейної Х Міжнародної науково-практичної конференції «Європейська юридична освіта і наука» (осінь 2016 року);
2)    активна участь у грантовій роботі на міжнародному, національному та регіональному рівнях із залученням як органів державної влади, місцевого самоврядування, так і інститутів громадянського суспільства;
3)    багатостороння співпраця з партнерськими установами ближнього зарубіжжя – Словаччини, Угорщини, Чехії, Польщі, Румунії тощо задля реалізації транскордонних суспільних ініціатив.

Микола Сюсько, Любомир Лещинець, Віталій Дячук та Михайло Рекрутяк окреслили участь кожного з підрозділів ужгородського Центру в реалізації запланованих проектів, а також зазначили ряд можливостей, що можуть стати предметом діяльності Центру вже найближчим часом. Серед них – «Відкритий університет», Європейська волонтерська служба, дослідження соціально-гуманітарного розвитку країн Центрально-Східної Європи, культурно-мистецькі проекти тощо.
     Окрім цього, завдяки ректору бібліотека ужгородського Центру поповнилася новими примірниками сучасної наукової та методичної роботи, обговорено і прийнято чимало рішень матеріально-технічного характеру з метою розширення можливостей Центру.

Матеріально-технічна база
Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень
 країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ

Прес-центр КУП НАНУ