Зустріч ректора з Консулом Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород

25 Квітня, 2016

Перебуваючи з робочим візитом у місті Ужгороді з метою проведення робочої наради зі співробітниками Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України, ректор університету, професор Юрій Бошицький на запрошення адміністрації Угорського Консульства мав можливість зустрітися з Консулом  Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород, паном Міклошем Ноттом.

Під час зустрічі були обговорені  шляхи вдосконалення співпраці з угорськими вузами.
     Слід зазначити, що Київський університет права НАН України є одним з найбільш динамічних українських вищих навчальних закладів в сфері  налагодження  українсько-угорської співпраці. На даний момент діє більше десятка угод про співпрацю з установами та вищими учбовими закладами Угорщини. Проводяться спільні міжнародні науково-практичні конференції, семінари. Студенти та співробітники університету як мінімум раз в рій приймають участь у міжнародних конференціях в Угорщині.
     Наприкінці зустрічі, ректор, професор Ю. Бошицький  запросив пана Нотта відвідати  Київський університет права НАН України в будь-який зручний для нього час для  ознайомлення з надбанням університету,  матеріально-технічною базою, а також відвідати перший в Україні музей підробок, який створено на базі Київського університету права НАН України до 20-річчя вузу.

Прес-секретар КУП НАНУ
 Микитенко А. П.