Зустріч ректора з заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації – керівником апарату облдержадміністрації

21 Жовтня, 2015

Під час свого візиту до Ужгорода, ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України  Юрій Ладиславович Бошицький мав нагоду  зустрітись  з заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації – керівником апарату облдержадміністрації Олександром Владиславовичем Петіком.

В рамках зустрічі відбулось обговорення  перспектив розвитку подальшої конструктивної співпраці Київського університету права НАН України із Закарпатською обласною державною адміністрацією, питання  розвитку Міжнародному центрі правових та економіко-соціальних  досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у м. Ужгороді та спільне проведення Міжнародної науково-практичної конференції «ЄВРОПЕЙСЬКА ЮРИДИЧНА ОСВІТА І НАУКА», що запланована на середину листопада 2015 року.
     Зустріч проходила у теплій, доброзичливій обстановці. Керівники домовилися про подальше поглиблення співпраці між установами.

Прес-центр КУП НАНУ